Aftershokz – idealne słuchawki dla rodzica

Każdy z nas rodziców wie jak wiele czasu i poświęcenia wymaga wychowywanie dziecka. W pierwszych latach życia jest to zdecydowanie więcej niż “praca na pełen etat”. Warto jednak pamiętać o sobie i choć chwili relaksu. Najlepiej sprawdza się w takich momentach ulubione muzyka. Idealnie jeśli można byłoby jej słuchać na przykład podczas spacerów jednak wtedy tracimy kontakt z dzieckiem.

Na przeciw temu problemowi wyszła firma Aftershokz. Produkuje ona jedną rzecz, ale robi to perfekcyjnie. Są to słuchawki z technologią przewodnictwa kostnego. Jak to działa? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc słuchawki zakłada się na wysokości kości policzkowej, a dźwięk przekazywany jest przez kość, więc ucho jest całkowicie odkryte.

Dzięki temu idealnie słuchać ulubione piosenki i nie tracimy kontaktu z dzieckiem. Żeby było ciekawiej są one bezprzewodowe, więc nie trzeba martwić się kablem. Odporność na pot i lekki deszcz sprawi, że nie będzie trzeba się o nie martwić przy złej pogodzie. Lekki i giętki pałąk sprawia, że są bardzo komfortowe. Warto pamiętać o przycisku wielofunkcyjnym, za pomocą którego można odbierać połączenia telefoniczne. Tutaj pojawia się ich kolejna zaleta – podczas rozmów możesz słyszeć swoje dziecko. Zastosowań Aftershokzów może być naprawdę sporo, a wszystko zależy od Waszej kreatywności. Upodobali je sobie szczególnie biegacze i rowerzyści, którzy mogą jednocześnie słuchać muzyki i słyszeć nadjeżdżające auta. 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768