Dobór bielizny podczas ciąży

Jednym z pierwszych objawów ciąży jest zmiana wielkości piersi. Pierś zaczyna przygotowywać się do laktacji dość wcześnie w większości ciąż. Już na tym etapie możemy zacząć nosić biustonosze, które będą nie tylko idealne podczas karmienia, ale także uśmierzą ból piersi podczas ciąży.

Minęły czasy brzydkiego, bezstylowego biustonosza ciążowego. Dziś jest tak wiele różnych stylów, form i wzorów do wyboru, że może stać się to trochę przytłaczające i mylące. W momencie kiedy nadejdzie czas, aby wybrać jeden rodzaj idealny dla nas warto przetestować kilka modeli. Kiedy jesteś w ciąży lub karmisz piersią zakup odpowiedniej bielizny i uczucie komfortu jest kluczowe.

Przed ciąża ani podczas niej nigdy się nie zastanawiałam nad tym że cała moja garderoba podczas karmienia piersią stanie się bezużyteczna. Zakup takiego stanika nie oznacza że musisz w nim wyglądać źle. Dla niektórych kobiet gwałtownie rosnący rozmiar miseczki jest powodem do świętowania, dla innych jest to problem.

Rzeczą z którą przyjdzie Ci się zmierzyć jako nowo upieczonej matce jest walka o znalezienie odpowiedniego biustonosza do karmienia piersią. Nie jest to zadanie łatwe jak mi się to wydawało na początku. Dobór odpowiedniego biustonosza wymagał wielu prób i testów a i tak wybór może się zmieniać podczas kolejnych faz karmienia.

Najważniejsze podczas wyboru abyś czuła się w nim wygodnie i wyglądała w nim normalnie a nie jak jakaś maszyna do produkcji mleka, ponieważ jest to ostatnia rzecz której potrzebujesz po porodzie. Oczywiście, istnieją topy zaprojektowane specjalnie do karmienia piersią, ale wszystkie je niestety musisz przymierzyć na sobie. Niestety każda z nas jest inna a biust podczas karmienia jest bardzo wrażliwy dlatego będziemy musiały bardzo uważać podczas zakładania i zdejmowania takiego stanika.

Zasadniczo podczas zakupu stanika do karmienia trzeba się stosować do zasady którą stosujemy w zakupie normalnych rzeczy przez Internet. Trzeba stanik kupić i po prostu go przymierzyć – jeżeli Ci się spodoba zostawić a w pozostałych przypadkach skorzystać z darmowego zwrotu. Twoje potrzeby będą się zmieniały z czasem podobnie jak miało to miejsce już podczas ciąży.

Staniesz też przed wyborem , ile biustonoszy potrzebujesz, gdy jesteś w ciąży i po niej. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaki masz budżet. Jednak zaleca się, aby mieć co najmniej trzy dopasowane do nowo rozmiaru miseczki, aby zapewnić komfort, optymalny rozwój kanału mlecznego i wsparcie.

Noc może być szczególnie niewygodna dla wielu kobiet, dlatego potrzebne Ci będą delikatne biustonosze, które pomogą Ci utrzymać rosnący rozmiar biustu podczas snu. Opieka nad Twoimi piersiami teraz będzie miała pozytywny, długoterminowy efekt w przyszłości.

Na nasze szczęście większość biustonoszy ciążowych i pielęgnacyjnych, można prać w pralce. Z pewnością będziesz wdzięczna za ta możliwość zwłaszcza w tych wczesnych dniach po urodzeniu dziecka.

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768