Dziecięce oblicze Sylwestrowej nocy

Czy dziecięcy Sylwester może być równie uroczysty jak ten dorosły? Oczywiście, że tak! Bezalkoholowe szampany Party Drink sprawią, że Twoje pociechy hucznie obchodzić będą nadejście Nowego Roku, wszak dźwięk wystrzelanego korka od szampana od dawien dawna jest kojarzony z tą uroczystą chwilą!
Z etykiet tych bezalkoholowych „szampanów” spoglądają na nas ulubieni bohaterowie naszych pociech. Do grona Piratów z Karaibów, Kubusia Puchatka oraz innych bajkowych bohaterów dołączyli w ostatnim czasie Iron Man, Samoloty i Violetta. Sposób zamknięcia Party Drinków umożliwia otwarcie napoju z podobnym efektem, jaki uzyskujemy otwierając prawdziwego szampana. „Wystrzelenie korka” od napoju Party Drink, rozlanie go do „dorosłych”, smukłych kieliszków sprawi, że dzieciaki na długo zapamiętają tegorocznego Sylwestra.

Party Drink to całkowicie bezalkoholowe napoje gazowane, dostępne w czterech wariantach smakowych: truskawka, białe winogrono, jabłko i brzoskwinia. Stworzone na bazie naturalnych składników, zawierają witaminę C i wodę mineralną „Szentkiralyi”.

Cena:
ok. 10 zł/750 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768