Dziecko pogryzione przez amstaffa w Tychach

Dziecko pogryzione przez psa w Tychach. 14-letnia dziewczynka ofiarą groźnego amstaffa.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20. w Tychach. Ratownicy Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zostali wezwani do domu wielorodzinnego przy ul. Katowickiej. W jednym z mieszkań pies rasy amstaff pogryzł 14-letnią dziewczynę. Nastolatka była wieczorem w odwiedzinach u koleżanki, wtedy doszło do pogryzienia.

Z informacji posiadanych przez ratowników WPR wynika, że pies nie był szczepiony. Dziewczynka miała głębokie, otwarte rany przedramienia. Była przytomna. Ratownicy Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach udzielili jej na miejscu wszelkiej niezbędnej pomocy. Została przewieziona na oddział ratunkowy Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach – Ligocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768