Jak dobrze przygotować się do matury? Po prostu – interaktywnie!

Przygotowujesz się do matury? A może już niedługo czeka Cię egzamin gimnazjalny? Niezależnie od tego, na jakim etapie edukacji się znajdujesz, ten serwis przyjdzie Ci z pomocą.

Serwis edukacyjny Zdasz.to powstał specjalnie z myślą o uczniach klas średnich i tegorocznych maturzystach, którzy chcą dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu uczniów, twórcy zadbali o narzędzie umożliwiające przyswojenie wiedzy poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Testy online stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnego modelu nauczania, otwierając przed maturzystami nowe możliwości zdobywania informacji, przede wszystkim w sposób przystępny i interesujący.
Platforma edukacyjna Zdasz.to oferuje użytkownikom praktyczne repetytoria, przygotowujące do obu części egzaminu gimnazjalnego. Rzetelne kursy online, dostępne na stronie, pozwalają powtórzyć i usystematyzować wiedzę zdobytą na lekcjach. Na stronie dostępne jest również repetytorium maturalne, podzielone na poszczególne przedmioty, wspomagające uczniów szkół średnich w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości.

Podstawowe korzyści płynące z użytkowania serwisu Zdasz.to:

 • praktyczne narzędzia sprawdzające postępy w nauce
 • pomoce naukowe dostępne na jedno kliknięcie
 • nowoczesna i motywująca forma nauki – kursy online ułatwiające opanowanie materiałów w skuteczny i zarazem przyjemny sposób
 • różnorodność zadań

Serwis Zdasz.to jest pozytywnie oceniany nie tylko przez uczniów, ale także przed kadrę pedagogiczną.

 • Publikacja ZDASZ.TO do matematyki na poziomie podstawowym zawiera wszystkie elementy niezbędne do nauki przed egzaminem maturalnym. W jednym miejscu uczeń znajdzie materiały z całego zakresu realizowanego na lekcjach oraz zadania z odpowiedziami. Układ treści odpowiada rozkładowi materiałów w podstawie programowej. Ponadto Repetytorium ZDASZ.TO zwiera arkusz maturalny z kluczem. Doskonałym uzupełnieniem książki jest kurs online – umożliwiający ćwiczenie umiejętności rozwiązywania zadań. Komplet dostarcza informacji i pomaga szybko opanować materiał.
  Jan, nauczyciel matematyki w liceum, Kraków

Na inne korzyści płynące z aktywności na platformie edukacyjnej i korzystania z jej poszczególnych narzędzi wskazuje Danuta – nauczycielka biologii z Poznania:

 • Usystematyzowana wiedza i różnorodne zadania to najważniejsze cechy repetytorium ZDASZ.TO. Oprócz treści o wysokiej wartości uczniowie otrzymują wsparcie w postaci kursu online dołączonego do książki. Publikacja dostarcza wiedzę i doskonali umiejętności wymagane na maturze. Zawiera odpowiedzi do zadań oraz klucz do arkuszy maturalnych. Repetytorium jest warte polecenia szczególnie dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do egzaminu maturalnego.

Warto dodać, że w serwisie znajduje się również poradnik maturzysty, z którego abiturient dowie się, jak przygotować się do egzaminu z matematyki.

Autorzy pomyśleli również o rozwijaniu kompetencji humanistycznych uczniów szkół średnich. Dowiesz się, w jaki sposób należy napisać wypracowanie na maturze z języka polskiego, aby zostało ono wysoko ocenione przez egzaminatorów i zdobyło jak najwięcej punktów. Eksperci rozwieją też Twoje wątpliwości odnośnie efektywnych metod nauki. Dowiesz się szczegółów na temat tego, jak będzie wyglądać matura 2016.

Skuteczność serwisu edukacyjnego www.zdasz.to rekomendują również egzaminatorzy.

 • Repetytorium WSiP przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego warto zarekomendować do pracy zarówno uczniom, jak i nauczycielom. W jednej publikacji znajdują się bowiem podstawowe wiadomości oraz zadania o różnym stopniu trudności. Szczególnie starannie dobrano zadania zamknięte, a wśród nich zadania wielokrotnego wyboru, typu prawda – fałsz, zadania z wyborem odpowiedzi i jej uzasadnienia oraz z oceną prawdziwości informacji i wyborem uzasadnienia tej oceny.
  Anna, doświadczona nauczycielka i egzaminatorka, Kraków

Narzędzie dopasowane do Twoich potrzeb
Zdasz.to szanuje Twój czas! Dla nowych użytkowników przygotowano test sprawdzający wiedzę. Dzięki niemu dowiesz się, co już potrafisz, a które partie materiału warto jeszcze powtórzyć. Na dodatek, sam proces przyswajania nowych wiadomości odbywa się w przystępny i interesujący sposób. Z myślą o uczniach przygotowano animacje i wykresy, które w dobry sposób ilustrują tekst i umożliwiają jego lepsze zapamiętanie. Różnorodne formy nauki pozwalają skupić się przez dłuższy czas i są dla ucznia atrakcyjne, także wizualnie. Bogactwo tematyczne zadań pobudza do myślenia i nie pozwala się znudzić. Platforma Zdasz.to ma również tę zaletę, że dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, w naturalny sposób trafia do młodego człowieka. Prosta i intuicyjna obsługa serwisu zachęca do rozwiązywania kolejnych zadań. Potwierdzają to opinie zadowolonych osób, które w przeszłości korzystały z serwisu i pozytywnie wspominają ten okres w swoim życiu.

Oto, co o Zdasz.to powiedzieli dawni uczniowie i użytkownicy, dziś absolwenci:

 • Z repetytorium ZDASZ.TO uczyłam się do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Do książki dołączony jest kurs online z dużą liczbą zadań. Repetytorium bardzo mi pomogło, czasem po prostu miałam ochotę zmienić coś podczas nauki i z książki przenosiłam się na komputer. Najczęściej uczyłam się tak, że uczyłam się z książki wzorów, a zadania i arkusze maturalne rozwiązywałam na www.zdasz.to.
  Ola z Lublina, studentka pierwszego roku matematyki

W przypadku przedmiotów ścisłych, takich jak chociażby wspomniana matematyka, przydatnym narzędziem jest raport na temat postępów w nauce, który otrzymasz tuż po rozwiązaniu zadania.

Skuteczność procesu nauczania potwierdza również Jakub z Warszawy, dziś szczęśliwy student pierwszego roku polonistyki:

 • W szkole korzystaliśmy z repetytorium ZDASZ.TO, a w domu czytałem lektury i regularnie powtarzałem zagadnienia, które miały się pojawić na maturze. Codziennie wieczorem poświęcałem dwie godziny na utrwalanie tematów, które uznałem za ważne. To, czego dowiedziałem się na lekcji, powtarzałem w domu z repetytorium lub na www.zdasz.to.

Korzystając z serwisu Zdasz.to oswoisz lęk przed szkolnymi egzaminami i nauczysz się, w jaki sposób efektywnie przygotować się do wyzwań, jakie stoją przed Tobą. Nauka stanie się przyjemniejsza, a owoce Twojej pracy – bardziej zadowalające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768