Jak uczcić święto babci?

Zapewne w życiu każdego z nas babcia odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego w dniu jej święta każdy chciałby obdarować swoja babcie czymś wyjątkowym, zazwyczaj pomysłów na wyjątkowy i oryginalny prezent brakuje, a kupowanie ciepłych skarpet czy też czekoladek już dawno odeszło w niepamięć. Jak się okazuje w każdym sklepie z pamiątkami znajdziemy prezent dla babci, który z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy.

W dzisiejszym zapracowanym świecie z pewnością nie odwiedzamy swoich ukochanych babć tak często jakbyśmy tego chcieli, a babcie chciałby nas widzieć u siebie codziennie. Z uwagi na to idealnym prezentem dla babci z okazji jej święta będzie np. nasz portret namalowany na płótnie. Wywoła on na pewno ogromny uśmiech na twarzy babci i z pewnością zajmie honorowe miejsce na ścianie jej pokoju czy też na komodzie. Ostatnio bardzo modne stały się prezenty personalizowane i taki również możemy sprawić swojej babci. Przykładem takiego prezentu jest kubek z jej imieniem bądź też ulubionym powiedzeniem babci.

Możemy również sprezentować dwa kubki w tym jeden dla siebie, wówczas podczas długich rozmów z babcia pita z niego herbata będzie jeszcze lepiej smakowała. Innym pomysłem na prezent o podobnym charakterze może być też deska do krojenia warzyw, jeżeli umieścimy na niej śmieszny rysunek oraz imię soje i babci z pewnością będzie ona sięgała po tę deskę bardzo często, a może stanie się nawet elementem dekoracyjnym jej kuchni. Jeżeli chcemy, żeby prezent od nas kojarzył się babci tylko z naszą osoba, możemy zamówić obraz w ramce z wyklejonym naszym imieniem, a napis może składać się np. z naszych wspólnych zdjęć, pomysł będzie równie oryginalny, a na ścianie w pokoju babci będzie wyglądał wprost zniewalająco. Jak widać dzień babci czy też inne jej święta mogą być powodem do obdarowania jej nie tyle praktycznymi i nudnymi prezentami ile śmiesznymi i takimi, które z pewnością na długo zapadną jej w pamięć, a my będziemy zadowoleni, że udało nam się ją uszczęśliwić i wywołać uśmiech na jej twarzy.

 

 

One thought on “Jak uczcić święto babci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768