Kraina Odkrywcy – jak wybrać żłobek dla dziecka?

Kochamy je, dbamy o nie, strzeżemy, zamartwiamy się. Przychodzi jednak moment, w którym musimy podjąć trudną decyzję i rozstać się z dzieckiem na kilka godzin każdego dnia. A gdy nie możemy towarzyszyć naszym pociechom i otaczać ich opieką tak, jak dotychczas, szukamy miejsca, w którym dziecko otrzyma najlepszą opiekę i wsparcie. Właśnie to oferuje Kraina Odkrywcy – sieć żłobków i przedszkoli, w których stawia się przede wszystkim na rozwój i kreatywność.

1. Kraina Odkrywcy: wyjątkowa sieć żłobków i przedszkoli

2. Czym się kierować, wybierając żłobek dla dziecka?

Decyzja o tym, że wysyłamy dziecko do żłobka lu przedszkola, dla każdego rodzica wiąże się z ogromnym stresem. Dlatego tak trudno nam podjąć decyzję co do tego, której placówce możemy zaufać i komu możemy powierzyć opiekę nad naszym dzieckiem. To naturalne. A zatem jak znaleźć odpowiednią placówkę i zminimalizować stres związany z nowym etapem w Waszym życiu?

1. Kraina Odkrywcy: wyjątkowa sieć żłobków i przedszkoli

Każdy rodzic zgodzi się co do tego, że wybór żłobka to duże wyzwanie. Jeśli szukasz odpowiedniego żłóbka, kluczem do sukcesu jest znalezienie takiego miejsca, które uszczęśliwi Twojego malucha, Tobie zaś “podaruje” spokój i pewność, że dokonujesz dobrego wyboru.

Kraina Odkrywcy to wyjątkowa sieć żłobków i przedszkoli, w której dzieci mogą się rozwijać w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Co ważne, do żłobków zostają przyjęte już maluszki od 21 tygodnia życia. Misją Krainy Odkrywcy jest zapewnienie dzieciom wszechstronnego rozwoju, co w praktyce oznacza autorskie programy nauczania, które są nakierowane na rozwój kompetencji językowych, ale też przyrodniczych, artystycznych czy społecznych. Dodatkowo Kraina Odkrywcy dba o rozwój systemów informatycznych tak, by zwiększyć bezpieczeństwo dzieci. Z punktu widzenia rodzica niezwykle cenny jest też fakt, że w placówkach dzieci otrzymują zdrowe posiłki oparte na świeżych produktach.

2. Czym się kierować, wybierając żłobek dla dziecka?

Zdrowe jedzenie, bezpieczeństwo, rozwój – na co jeszcze zwrócić uwagę, gdy szukasz żłobka dla dziecka?

Zrób dokładny research, poczytaj fora i opinie. Sprawdź, czy żłobek widnieje w stosownych rejestrach, jakie są godziny pracy, jak wygląda budynek. Sprawdź, czy w placówce istnieje możliwość adaptacji malucha w towarzystwie rodzica. Dzięki temu upewnisz się co do kompetencji kadry i podejścia opiekunek do dzieci. Oczywiście niezwykle ważne są także kwestie codziennej higieny.

Sprawdzając żłobek pamiętaj, że oddajesz w to miejsce swój największy Skarb!

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768