Miarowo.pl – drewniane deski miarki

Pewnie większość z Was pamięta jak kiedyś wzrost dorastających dzieci mierzyło się stawiając je przy drewnianej futrynie, nożykiem zaznaczając nad głową wyraźną kreskę. To był ważny moment dla każdego dziecka, czuło się wtedy niezwykle ważne i dumne z tego, że za każdym razem kreseczka znajduje się coraz wyżej. Takie oznaczenia na futrynach nie wyglądały może zbyt efektownie, ale zawsze przywoływały ciepłe uczucia i dawały wiele okazji do wspomnień.

Na szczęście dzisiaj nie musimy już niszczyć drzwi, aby zachować taką pamiątkę, na rynku znajdziemy bowiem wiele różnych miarek wzrostu. Do wyboru mamy kolorowe naklejki, miarki wykonane z plastiku, czy pianki, a także miarki drewniane. Te ostatnie mają niewątpliwą zaletę – jest duża szansa, że zostaną w naszym domu na długo, a nawet na zawsze. W odróżnieniu od kolorowych miarek, które pasują często tylko do pokoju dziecięcego, drewniane miarki sprawdzą się niemal wszędzie. Tym bardziej, że przy przeprowadzce można je zabrać ze sobą.

Oryginalne i ponadczasowe deski miarki oferuje Miarowo.pl. Stylowy design połączony z tradycyjnym, naturalnym materiałem – jednolitym drewnem sprawia, że deska miarka z Miarowo.pl będzie wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. Każdą deskę miarkę wykonujemy ręcznie nanosząc odpowiedni wzór na grubą deskę o niepowtarzalnym usłojeniu.

Deska miarka Miarowo.pl może również służyć jako ciekawa ramka na zdjęcia – niektóre modele miarek mają wydrążone otwory oraz mocowania, które umożliwiają umieszczenie w nich fotografii, na przykład dorastającego dziecka. Istnieje również możliwość zamówienia miarki z imieniem dziecka lub dowolnie wybranym napisem.

Deska miarka Miarowo.pl to doskonały prezent na każdą okazję i pamiątka, która będzie cieszyła oko przez całe życie. Szczególnie polecana jest jako prezent dla dzieci jako ciekawa alternatywa dla standardowego podarunku takiego jak zabawki czy książki. Po latach daje okazje do wspominania chwil dzieciństwa i umożliwia pokazanie dziecku jak rosło i zmieniało się od momentu kiedy stanęło na nóżki, aż do dorosłości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.miarowo.pl i uzyskania więcej informacji o deskach miarkach.

Chcesz zamówić deskę miarkę? Napisz do nas! [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768