Nowa era zabawek – robaczki Hexbug

Każdego roku powstaje wiele ciekawych zabawek dla najmłodszych. Są wśród nich od czasu do czasu niesamowite nowości, które powalają na kolana nie jedynie najmłodszych, ale również dorosłe osoby. Taki właśnie jest Hexbug.
Czym jest zabawka hexbug?

To niesamowicie pomysłowo skonstruowane niewielkie robaczki, które wpuszczamy do specjalnie przygotowanych systemów kanałów lub na inne tory przeszkód. Zasilane są one niewielką baterią, dzięki której możliwe jest nadawanie im ruchu. Posiadają wiele nóg, przez co przypominają swoim wyglądem odrobinę popularną stonogę. to właśnie owa bateria sprawia, że hexbug może wprawić się w ruch. Drgania są przekazywane na owe nogi i dlatego ten niewielki robot się porusza.
Zabawka nie tylko dla dzieci… rodzicom też się spodoba!

Wybranie takiej zabawki jak hexbug dla swojego dziecka to pomysł niezwykle trafiony. Wielu rodziców również wiele godzin chętnie spędzi przy takich pomysłowych robaczkach. W sklepach internetowych znajdziemy jednak nie jedynie same robaczki, ale również pełen osprzęt do nich i wyposażenie, takie jak specjalne kanały czy też skonstruowane dla nich tory przeszkód. Osoby o zapale technicznym mogą rzecz jasna spróbować samodzielnie wykonywać takie tory, przez co czas spędzony na zabawie jest jeszcze przyjemniejszy. Możemy w końcu zrobić to razem ze swoim dzieckiem i wspólnie z nim czerpać przyjemność z zabawy hexbugiem.

Hexbug nano – zabawki, które opanowały umiejętność wspinaczki

W ostatnich latach hexbug nano zyskał niezwykle wiele popularności dzięki niesamowicie oryginalnemu pomysłowi. Korzystanie z niego jest niezwykle proste. Robak zasilany jest baterią, która dzięki niezwykle małemu poborowi energii wystarcza naprawdę na bardzo długo. Zabawki hexbug nano z reguły są stabilne i nie wywracają się, a ich nogi mają wiele funkcji dzięki czemu chodzą również po ścianach górnych w kanałach. To niesamowicie wielka frajda zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dlatego właśnie hexbug nano zyskało tak wielką popularność w ostatnim czasie i wszystko wskazuje na to, że zabawka ta już za kilka lat zostanie określona mianem kultowej.

Po podłączeniu zasilania i uruchomieniu małego robota pozostaje nam jedynie przyglądać się jego poczynaniom lub odrobinę mu w tych połczynianach pomagać. Roboty te sprawiają wrażenie niemal inteligentnych i samodzielnie dobrze często dobierają tory jazdy w wielu nawet ciasnych labiryntach. Wszystko zawdzięczają perfekcyjnemu wyważeniu, oraz dobrej konstrukcji nóżek. To niezwykle oryginalna zabawka, która już podbiła serca wielu milionów ludzi na całym świecie. W ostatnim czasie również w naszym kraju zyskuje z niesamowitą prędkością na popularności. Niestety nie jest łatwo znaleźć w swoim mieście sklep, który w swojej ofercie posiada Hexbug, dlatego warto zajrzeć na stronę http://neorobot.pl – w tym sklepie internetowym znajdziemy duży wybór minirobotów hexbug, od małych modeli po niewiele ponad 20 zł po modele za blisko 300 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768