Pierwszaki z wyprawką od Rossmanna

“Porządny tornister” – to najnowsza akcja promocyjna w drogeriach Rossmann. Do rozpoczęcia roku szkolnego jeszcze miesiąc, ale dzieci i ich rodzice już od 31 lipca mogą kupować w naszych sklepach: tornistry, stroje do WF czy kolorowe trampki.

Pierwszaki i czwartoklasiści wymagają od rodziców specjalnego wsparcia. Pierwsza klasa – wiadomo: dzieci będą miały pierwsze „poważne” obowiązki, spotkają nowych kolegów. Zaś czwarta oznacza koniec nauczania początkowego, zmianę wychowawcy i nauczycieli. Przygotowane przez nas artykuły szkolne mają pomóc dzieciom oswoić stres, a rodzicom dać poczucie, że ich dziecko jest zaopatrzone w przyjazny dla kręgosłupa tornister.
Do wyboru jest aż sześć rodzajów tornistrów dla pierwszaków (producent Endo). Dwie wersje kolorystyczne dla dziewczynek i dwie dla chłopców (cena 159,99 zł). Nieco droższe są tornistry ozdobione postaciami ze znanych bajek: My Little Pony dla dziewczynek i Hot Wheels dla chłopców (cena 249,99 zł).

Najważniejszą zaletą naszych tornistrów jest ich bezpieczeństwo dla dziecięcych kręgosłupów. Są lekkie, odpowiednio wyprofilowane do pleców, z nieprzemakalnego materiału, zaopatrzone w elementy odblaskowe, zwiększające bezpieczeństwo po zmroku. Spód tornistra i rączka są wzmocnione, a szelki na ramiona – szerokie, miękkie i regulowane.

Do każdego tornistra włożyliśmy wyprawkę: kredki, farby, plastelinę, blok rysunkowy, zeszyt, teczkę tekturową, worek na buty, torebkę śniadaniową, bidon (producenci: Endo, Majewski). Znalazł się tam również „Niezbędnik higieniczny”: szczoteczka i pasta do zębów, żel antybakteryjny, chusteczki higieniczne i chusteczki nawilżane. Można go również kupić (cena 14,99 zł) w kolorowym, materiałowym woreczku.

Prawidłowe nawyki higieniczne, jak mycie rąk czy dbanie o zęby, należy zaszczepiać dzieciom od najmłodszych lat. Dlatego przygotowaliśmy dla nich książkę „Akademia Zdrowego Ucznia” (cena 3,99 zł). Są w niej gry i łamigłówki, dzięki którym dzieci – poprzez zabawę – dowiedzą się jak dbać o higienę.

Dla starszych dzieci (klasy 4-6) przygotowaliśmy plecaki: dla dziewczynek różowe z sową, dla chłopców czarne z wilkiem (w promocyjnej cenie 79,99 zł). Nowością w Rossmannie są trampki – do szkoły, na lekcje WF-u. Do wyboru w czterech kolorach (rozmiary 36-40).

Szkoła to nie tylko nauka, równie ważny jest ruch czy zachęcające dzieci do współpracy gry zespołowe. Proponujemy rodzicom koszulki i spodenki, idealne na lekcje wychowania fizycznego. Nie są one jednak częścią wyprawki. Każdy element stroju – koszulkę, spodenki i skarpetki można kupić osobno.

Nasza akcja potrwa do 9 września. Cieszylibyśmy się, gdyby dzięki naszym kolorowym kredkom i tornistrom dzieciom było w szkołach raźniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768