Platforma interaktywna Squla.pl

Platforma Squla.pl to nowość na polskim rynku, pozwala na naukę w przyjemny oraz kojarzący się z wypoczynkiem sposób. Squla przeznaczona jest dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych, poprawia efektywność nauki oraz wspomaga rozwój dzieci. Ze Squli można korzystać z komputerów, tabletów oraz smartfonów, platforma oferuje dziesiątki tysięcy quizów, gier i misji.

 

 Dlaczego Squla tak dobrze trafia do dzieci?

Współcześnie dzieci coraz szybciej zaczynają obcować z elektroniką i Internetem, dobrym pomysłem jest więc wprowadzenie w ich wyobraźnię, że elektroniczny świat to także nauka a nie tylko zabawa. Dzieci chcą naśladować rodziców, starsze rodzeństwo i dorosłych którzy obecnie mnóstwo czasu spędzają przed urządzeniami mobilnymi, dzięki Squli możemy także najmłodszym dać taką możliwość.

 

Kontrola

Rodzic dysponuje dostępem do panelu, w którym może na bieżąco śledzić postępy naukowe swojej pociechy. Ponadto rodzic widzi, ile czasu dziecko spędziło w Squli i jakie są jego mocne i słabe strony. Rodzic otrzymuje także wskazówki, jak motywować dziecko do nauki.

 

Stosunek jakości do ceny

Obecnie większość rodziców planuje lub już posyła swoje dzieci na zajęcia dodatkowe lub wyrównawcze. Średni koszt takich zajęć to 40 zł za godzinę, a w dużych miastach stawka ta rośnie do nawet 60 zł/h. Jakość tych zajęć jest oczywiście różna i w głównej mierze zależy od podejścia nauczyciela a właściwiej, w większości przypadków studenta udzielającego korepetycji, studenta który robi to przecież nie dla wyższych idei ale wyłącznie dla pieniędzy. Zazwyczaj dziecko jest zmuszane do zajęć, które przebiegają w sposób nudny, jak zwykłe zajęcia szkolne, dziecko wtedy spotyka się z myślami o niesprawiedliwości, musi przecież spędzać w szkole więcej czasu niż jego rówieśnicy.

Zupełnie inaczej wygląda nauka ze Squlą, dziecko nie ma poczucia spędzania czasu na nauce, nie czuje się jak na lekcji. Dziecko bawi się a przy okazji wygrywa atrakcyjne nagrody, może rywalizować z rówieśnikami i sprawiać radość rodzicom. Koszty też wyglądają zupełnie inaczej, przy zakupie abonamentu na rok, miesięczny koszt Squli to jedynie 12.99 zł, ta cena może zmniejszyć się jeszcze bardziej kiedy do programu przyłączymy kolejne dzieci.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768