Rozkoszna radość chrupania! 100% naturalne, puffingowane Jagody Goji Puffins

100% naturalne, puffingowane Jagody Goji to kolejna propozycja od marki Puffins, znanej z rewolucyjnych, lekkich i zupełnie naturalnych owocowych przekąsek powstających za pomocą nowoczesnego procesu puffingu.

Owoce Goji znane są ze swoich wyjątkowych właściwości na całym świecie, choć bez wątpienia największym szacunkiem darzą je mieszkańcy Chin, którzy wierzą, że owoc ten może znacząco przedłużyć życie. Li Qing Yen, popularyzator jagód goji oraz żeńszenia żyć miał 252 lata właśnie dzięki systematycznemu spożywaniu zupy z tych podłużnych, czerwonych jagód. Obecnie Jagody Goji zaliczane są do żywnościowej ekstraklasy i dumnie dzierżą miano superżywności (superfoods), czyli żywności niezwykle bogatej w poszukiwane składniki odżywcze i przez to niesłychanie korzystnej dla naszego zdrowia.

Suszenie próżniowe, czyli puffingowanie, to suszenie w podciśnieniu. Dzięki zastosowaniu podciśnienia intensywne parowanie zachodzi w niskich temperaturach nawet poniżej 40 stopni °C – w przeciwieństwie do suszenia tradycyjnego, konwekcyjnego. Specjalna technologia przetwarzania sprawia, że puffingowane owoce Jagód Goji Puffins nie tylko zachowują intensywny, owocowy smak oraz wszystkie naturalne witaminy i inne wartości odżywcze, które są szczególnie wrażliwe na obróbkę termiczną, ale stają się także wyjątkowo chrupiące, kruche, słodkie i zyskują na objętości.

Owoce Goji Puffins są znakomitą przekąską ‘do pochrupania’, mogą być dodawane do wszelkiego rodzaju płatków zbożowych i koktajli, wspaniale podkreślają walory smakowe potraw z ryżu, kurczaka i wieprzowiny, można je wykorzystać do przygotowania herbaty, a także jako element dekoracyjny każdej potrawy.

50-gramowe, biodegradowalne i estetycznie zaprojektowane opakowanie Jagód Goji Puffins możemy zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, na uczelnię, na trening lub wycieczkę. Specyficzne wycięcie w tylnej części kartonika umożliwia nie tylko zaspokojenie ciekawości i sprawdzenie, co kryje się w środku, lecz służyć może również jako praktyczna podstawka, w której możemy umieścić otwarte już owoce.

Marka: Puffins

Producent: MicroFood

Pojemność: 50 g

Cena: ok. 9,99 zł

www.puffins.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768