Sposób na zdrowy, głęboki sen

Każdy z nas ceni sobie zdrowy, głęboki sen. Pozwala on na regenerację i odpoczynek od codziennych problemów. Lekarze podkreślają, że 7 czy 8 godzin to minimalny czas jaki powinniśmy poświęcić na wypoczynek. Niestety nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Mnóstwo obowiązków i napięty grafik sprawiają, że czasami śpimy zaledwie kilka godzin. Podkrążone oczy nie są jedynym skutkiem takiego stanu rzeczy. Pogarsza się nasze samopoczucie, mamy problemy z koncentracją i mogą nam towarzyszyć bóle głowy. Czasami mogą się nawet pojawiać zaburzenia widzenia. Co w takim razie poradzić jeśli brak czasu nie pozwala na odpowiednio długi sen? Warto przyjrzeć się podłożu, na którym śpimy. Jeśli po przebudzeniu się czujemy uciążliwy ból mięśni, to sygnał, że używamy nieodpowiedniego materaca lub poduszki.

Funkcjonalne rozwiązania

Być może niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę z tego jak wiele czynników wpływa na dobry sen. Odpowiednie podparcie, funkcjonalny materiał pościeli i dostosowana temperatura w sypialni sprawią, że będziemy czuć się o wiele bardziej wypoczęci. Niska cena nie powinna być zatem jedynym przekonującym aspektem podczas wyboru materaca i poduszek. Głowa, łopatki i biodra to części ciała, które w największym stopniu przylegają do podłoża. Z tego powodu to właśnie w tych miejscach odczuwamy najbardziej dotkliwy ból po źle przespanej nocy. Niewygodne łóżko sprawia, że użytkownicy muszą często zmieniać swoją pozycję podczas snu. Technologia stale się jednak rozwija i klienci mają możliwość wyboru coraz bardziej funkcjonalnych produktów. Producenci skonstruowali materiał Tempur, który stanowi doskonałą amortyzację. Początkowo tworzywo stanowiło zabezpieczenie dla astronautów w czasie wypraw w kosmos. Podczas fazy startowej statku kosmicznego, obecni na pokładzie byli narażeni na niebezpieczne uciski ciała względem podłoża, na którym byli oparci. Wyprodukowano więc najlepsze materiały, które doskonale przystosowywały się do ciała astronautów. Rozwiązanie okazało się na tyle funkcjonalne, że producenci postanowili udostępnić wynalazek użytkownikom indywidualnym. Niewielki okres czasu spowodował, że artykuły cieszą się uznaniem już w ponad 80-ciu krajach świata.

Odpowiedni materac i funkcjonalny stelaż

Nowoczesne materace zapamiętują kształt naszego ciała, dzięki czemu znika problem poczucia ucisków. Warto również zadbać o odpowiedni stelaż. Ten najlepszy, gwarantuje doskonałą wentylację, która eliminuje ryzyko powstawania wilgoci. To niezwykle istotne, gdyż może być ona przyczyną rozwoju niebezpiecznych mikroorganizmów. Sprawiają one, że łóżko staje się źródłem szkodliwych bakterii. Powoduje to liczne choroby i schorzenia.

Równie ważnym elementem są właściwie dobrane poduszki. Produkty oferowane przez Salon snu gwarantują nam

  • ergonomiczne podparcie
  • klasyczny komfort
  • poszewki najlepszej jakości

Indywidualny kształt poduszki Tempur stanowi doskonałe podparcie dla naszej głowy oraz karku. Znika zatem ryzyko obolałych kręgów szyjnych. To niezwykle istotne. Ich stany zapalne mogą bowiem powodować liczne objawy. Można tu zaliczyć bóle i zawroty głowy, złe samopoczucie, a nawet wymioty. Poduszka powinna być dostosowana do naszej pozycji podczas snu. Produkt przeznaczony dla osób leżących na plecach będzie różnił się od tego dla śpiących na boku. Nowoczesne pokrowce, oferowane przez SalonSnu.pl/Promocje są hipoalergiczne i nadają się do prania nawet w temperaturze 60°C.

Już po pierwszej nocy stosowania, użytkownik zauważy efekty. Dobór odpowiedniego podparcia zagwarantuje lepsze samopoczucie, podwyższy koncentrację i wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie.

Dodatkowe materiały w postaci informacji i recenzji video można obejrzeć na profilu Google Plus https://plus.google.com/+KomfortSnu/videos.

https://youtu.be/CTBiH8KzKvE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768