Stała ochrona przed wszawicą głowową – Hedrin Ochrona

Na rynku pojawił się nowy rewolucyjny produkt – Hedrin Ochrona, który zapewnia stałą ochronę przed wszawicą głowową. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi. Należy go stosować regularnie zwłaszcza u dzieci w przypadkach podwyższonego ryzyka zarażenia wszami: wspólne zabawy, nocleg u znajomych czy powrót do szkoły po wakacyjnych wyjazdach.

Jak skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu wszawicy głowowej w XXI wieku? Mimo rozwoju technologicznego świata te dokuczliwe pasożyty – wszy, wciąż są poważnym problemem, który dotyczy wszystkich kontynentów, stref klimatycznych i populacji. Rodzice maluchów często stykają się z nim w przedszkolach i szkołach.

hederin

Z pomocą przychodzi HEDRIN OCHRONA, nowy, skuteczny preparat wykorzystywany w profilaktyce wszawicy głowowej. – HEDRIN OCHRONA zabezpiecza przed rozwinięciem wszawicy głowowej, uniemożliwiając wykluwanie się wszy z jaj oraz zabijając pasożyty, które znajdują się już na włosach. Składnikiem aktywnym preparatu jest 1% Aktivdiol – tłumaczy Eliza Fabijańczyk, Product Manager w firmie Solpharm. Jest to łagodny preparat, dlatego można go stosować u dzieci i niemowląt już od 6 miesiąca życia przez dowolny okres czasu. Środek ma formę sprayu i dzięki temu jest łatwy w użyciu, a aplikacja na suche bądź mokre włosy przebiega szybko. – Nie wymaga spłukiwania, a dodatkowo pielęgnuje włosy podobnie jak odżywka i uławia ich rozczesywanie – dodaje Eliza Fabijańczyk. Aby uchronić maluchy przed ryzykiem zarażania wszami, wystarczy go nakładać 2 razy w tygodniu. Dodatkowo, jego owocowy zapach jest akceptowany przez dzieci i ich rodziców.

O preparacie warto pomyśleć przy okazji wycieczek szkolnych, wyjazdów wakacyjnych, jak również podczas wrześniowego powrotu uczniów do szkoły, czyli w sytuacjach, gdy prawdopodobieństwo zarażenia wzrasta. Szczególnie w okresach, gdy w placówce wykryto przypadki wszawicy głowowej.

Preparat dostępny jest w cenie ok. 29 PLN za 120 ml opakowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768