Warszawa dla dzieci – najlepsze atrakcje dla maluchów

 

W Warszawie znajduje się wiele różnych atrakcji przeznaczonych dla dzieci, wśród nich takie, które zasługują na szczególną uwagę. Gdzie warto spędzić wolny czas razem z dzieckiem?

Niezależnie do tego, czy mieszkasz w Warszawie czy też planujesz wyjazd do tego miasta razem z całą rodziną, każdego dnia można znaleźć tutaj wiele pomysłów na dobrą zabawę, nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. Prezentujemy najbardziej popularne atrakcje dla maluchów w Warszawie!

 

Centrum Nauki Kopernik


Odkąd zostało założone, Centrum Nauki Kopernik jest zdecydowanie najciekawszym punktem na mapie Warszawy dla każdego rodzica z dzieckiem. To miejsce niezwykłe pod każdym względem, ponieważ tutaj można zobaczyć niesamowite ekspozycje prezentujące zasady działania otaczającego nas świata. Co więcej, do dyspozycji jest także Planetarium Niebo Kopernika oraz nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych.

 

Stadion Narodowy


Stadion PGE Narodowy otwarty jest dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu. Poza dniami, w których odbywają się tutaj mecze oraz inne wydarzenia, można również skorzystać ze specjalnych wycieczek, podczas których można zapoznać się z historią stadionu, jego budową oraz ważnymi miejscami. Dostępne są między innymi trasa piłkarza, trasa znani i lubiani, trasa historyczna oraz trasa ekskluzywna.

 

Pałac Kultury i Nauki


Zdecydowanie najbardziej symboliczny budynek Warszawy, który ma już ponad 60 lat. To tutaj znajduje się taras widokowy na XXX piętrze, skąd rozciąga się wyjątkowa panorama na Warszawę. Również Pałac jest miejscem działalności wielu instytucji, między innymi teatrów, kina i muzeów, które na pewno przypadną do gustu najmłodszym – działają tu Muzeum Techniki i Przemysłu NOT, Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN ze szkieletami dinozaurów, a także Muzeum Domków dla Lalek.

Teatry dla dzieci


W Warszawie działa wiele instytucji kultury, które skoncentrowane są na najmłodszych. Także nie ma problemu z teatrami, dlatego też jeżeli interesują was spektakle dla dzieci w Warszawie, jest w czym przebierać i bez problemu można znaleźć interesujące propozycje, nawet dla maluchów od pierwszego roku życia.

A może macie inne pomysły, gdzie z dzieckiem w Warszawie można spędzić udany czas? Zapraszamy do podzielenia się swoimi propozycjami!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768