Zawsze ciekawi. Ojciec i syn

W TLUMTLUM startuje konkurs z okazji 30-lecia Discovery

Wystartował konkurs z okazji 30-lecia Discovery! Tematem konkursu jest odkrywanie świata przez ojca i syna. Konkurs promuje spot z udziałem filmowców – Jerzego (reżysera) i Jakuba (montażysty) Śladkowskich. W puli nagród jest 30 000 złotych. Akcja będzie miała finał 24 września na Festiwalu Filmteractive w Łodzi.

Zadaniem konkursowym jest nakręcenie filmu o tym, jak ojciec i syn inspirują się do wspólnych przygód, poznają świat, a dzięki temu także siebie. Pokazanie, jak doświadczenie miesza się ze świeżością spojrzenia, rozsądek z odwagą, a wiedza z ciekawością.

Film promuje spot wyprodukowany przez TLUMTLUM: http://youtu.be/Wt0LXoib9To, którego bohaterami są ojciec i syn, filmowcy, Jerzy i Jakub Śladkowscy.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na platformę Discovery w TLUMTLUM: www.tlumtlum.com/discovery. Tam każdy z uczestników znajdzie szczegółowy regulamin i informacje na temat konkursu. To właśnie na platformę należy wgrać film, wybierając jedną z dwóch kategorii: dla profesjonalistów lub amatorów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 września.

Łączna pula nagród to 30 000 złotych.

Zwycięskie filmy zostaną zaprezentowane podczas drugiego dnia łódzkiego festiwalu Filmteractive 24 września oraz na kanale Discovery Channel.

Patronat nad inicjatywą objęły uczelnie:

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi
Warszawska Szkoła Filmowa Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego
Krakowska Szkoła Filmowa
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytet Śląski
Warszawska Szkoła Reklamy
Wrocławska Szkoła Filmowa Mastershot

Partnerem wydarzenie, obok festiwalu Filmteractive, jest także Krakowski Festiwal Filmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-includes/functions.php on line 5373 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cortary/public_html/jestesmyrodzicami.pl/wp-content/plugins/one-click-ssl/ssl.php on line 768